Wieczorna refleksja…

Palę papierosy od jakiś 18tu lat, bloga prowadzę od ponad 9 i gdybym musiał dzisiaj z czegoś z wymienionych zrezygnować, to uwierzcie, że bez pisania trudniej było by mi żyć!! 🙂 Na szczęście nie muszę wybierać i mogę jednocześnie  zatruwać płuca nikotyną i Wasze umysły moimi tekstami 🙂 🙂 Znikam trochę poczytać, a Wam życzę miłego wieczoru i dobrej nocy, przy okazji zapraszając na recenzję książki, która ukaże się o 21 🙂 Do jutra kędziorki 🙂

36 myśli na temat “Wieczorna refleksja…

  1. A jakbyś zamiwnił papierosy z filtrem na e-papierosa i to takiego co oddaje smak premixu,liquidu i generuje parę dużą jednocześnie.To kwestia odpowiedniego atomizera i dobrej baterii.Wtedy nie musiałbyś rezygnować z papierosa,bo taniej by cię to wyszło niż dotychczas i dodatkowo miałbyś odświeżacz powietrza gratis.👱🏻Wojtek.

    Polubienie

      1. Spróbowałeś i zniechęcićłeś się szybko.A to trzeba było już pozostać przy tej opcji e-papieros ns siłę,tak jak ja zrobiłem kiedyś tam.Dzisiaj już nie zapalę normalnego papierosa,bo mi śmierdzi ta substancja smolista.👦🏻Mariusz.

        Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s