Ośmiesza siebie, urząd i nas…

Pan, którego oglądacie na zdjęciu, gdyby miał choć śladowe ilości honoru, spakował by walizkę, wziął Agatkę pod pachę i odszedł, nie tylko z pałacu prezydenckiego, ale całkiem z życia publicznego! Nikt nie ośmieszył do tej pory tak tego urzędu! Ciągłe gafy, wpadki, głupie miny, podpisywanie ustaw na torach, obiecywanie tańszej musztardy, podpasek czy oczek wodnych, rymowanie o ostrym cieniu mgły, opowiadanie żenujących dowcipów, czy wypowiedzi po których już nawet śmiech zanika! Na Boga jedynego!! Ktoś kto powinien godnie reprezentować nasz kraj, nas wszystkich zachowuję się jak… Powiedzmy że określenie jakiego użył Pan Żulczyk wydaje mi się pieszczotą… Internet ma używanie, w świecie nikt nie traktuje nas poważnie, w zagranicznych portalach pojawia się słowo „DEBIL”, a mi jest cholernie wstyd, że ktoś taki jest naszym prezydentem, jest mi przykro że znalazło się tylu mało inteligentnych ludzi, by umieścić faceta gadającego w maseczce przez niepodłączony telefon, na najwyższym stanowisku w państwie 😭

32 myśli na temat “Ośmiesza siebie, urząd i nas…

 1. Jednak się okazało, że telefon był podłączony . A maseczka na obecność współpracowników – to tak w ramach stopfejkniusów. Tylko co załatwiał z królem Jordanii? Zakup 100 wielbładów dla ekopatroli polskiej Straży Granicznej?

  Polubione przez 1 osoba

  1. Okazało się czy to tłumaczenie kancelarii prezydenta? Bo przecież nie byłeś przy tej rozmowie? 🙂 Rozmowy z Ukraińskimi komikami też się wypierali w żywe oczy a na własne uszy słyszałem na YouTube nagranie 🙂

   Polubienie

   1. Kabla dopatrzyli się na powiększeniu dziennikarze z GW czy Onetu czy skądś tam opozycyjnego. A po za tym wyśmiewanie się z PADa to jak wystawienie w ringu przeciwko 6-latkowi Pudziana albo rzucanie piłką z odległości pół metra w ścianę 3×4 m. Żadna frajda.

    Polubione przez 2 ludzi

    1. Ta informacja widnieje nadal na kilku wiarygodnych portalach i nie mam tu na myśli bynajmniej pudelka, wiec trudno oczekiwać by to był fake… Uwierz, ja nie mam z tego frajdy. Mi jest przykro że mamy TAKIEGO prezydenta.

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s