Biada wam penisy!!!

Niewiele rzeczy jest w stanie mnie przerazić, ale po przeczytaniu artykułu którego fragment widzicie obok zrobiło mi się gorąco i w pierwszym odruchu chciałem wyskoczyć z łóżka, chwycić za metrówkę i …. Przechodziłem covid w listopadzie, od tamtej pory widuję GO codziennie (nie, nie mam na myśli covida!) i nie zauważyłem jakiejś specjalnej różnicy, ale co jeśli wzrok mi się pogorszył i te centymetry naprawdę znikły? W jednej chwili ten covid z nędznej grypki przeobraził się w moich oczach w potworną i okrutną chorobę!! Wyobrażacie sobie to: wstajecie rano, idziecie do łazienki, patrzycie a tam Wasz „przyjaciel” z Giertycha zmienił się w Kaczyńskiego!! Kurwa mać! Gdyby o covidowym penisie zaczęli mówić w telewizji to już po tygodniu mieli by zaszczepionych wszystkich facetów! Pal licho gdyby po covidzie znikła ręką, noga czy mózg, bo bez tego idzie żyć, ale to?!!
Biada! Biada bracie,
covid radość twą ukruci,
lepiej zajrzyj prędko w gacie,
bo gdy zniknie, już nie wróci!
Toć tragedia niebywała,
niechaj wszystkie samce słyszą,
po covidzie znika pała,
tak że same jajca wiszą!

A Paniom, które czytając ów tekst rechoczą, pragnę przypomnieć, że Wy też z tego korzystacie! Swoją drogą, ciekawe czy relikwie świętego Andrzeja Boboli, dzięki którym poprawiła się sytuacja na granicy, potrafią również przywracać utracone centymetry? My, faceci, zawsze mamy przepierdolone!

44 myśli na temat “Biada wam penisy!!!

 1. 😆nędzna grypka? Przecież PiSuar zwyciężył tę chorobę, nie ma jej… ale komuniści z Chin podarowali światu / głównie korporacjom farmaceutycznym/ innego straszaka… 🤣🤣🤣🤣
  Matko z Córkami! Co robi z ludzi sugestia mediów, w tym pismaków z kolorowych gazetek! Nawet Ty uwierzyłeś😉, że miałeś covida. Mnie walcem w asfalt wprasują, to w covida nie uwierzę. Ale… mniejsza o większość: chwyt ze zmniejszającym się peryskopem wydaje mi się być jednym z najperfidniejszych wkrętów! Facet z kompleksami przyjmie i 10tą szczypawkę, byle mu się fiutek nie zmniejszył. No, ale to też jakieś takie… głupie i nielogiczne…. wszak wiemy, że nie wielkość przyrodzenia, ale jakość pierdo***lenia się tu liczy. 😄😄😄😄😄

  Polubione przez 1 osoba

     1. A Ty lewą nogą z wyrka wylazłaś, czy mąż Ci nie dogodził? Już jakiś tydzień temu próbowałaś mnie zaczepiać, ale Ci odpuściłam, myśląc, że masz gorszy dzień. Teraz jednak zalecam… gimnastykę oddechową, bo widzę, że to głębszy problem… jeszcze się zatkasz jakimś okruchem. 😘😉

      Polubienie

 2. Eee.. kolejny fakenews, szkoda sobie zawracać głowy takimi pierdołami. Zresztą jak się używa penisa tylko do sikania, to rozmiar nie ma żadnego znaczenia. Na siedząco i bez penisa można.

  Polubienie

 3. Tekst bomba! Wierszyk zresztą też!
  Zgodzę się w stu procentach, że gdyby przedstawić panom sytuację jako ,,zaszczep się, bo inaczej sprzęt ci zmaleje”, to panowie wyrywaliby sobie te szczepionki z rąk, byle dostać nawet kilka dawek.
  Jako kobieta powiem, że mi to obojętne. Za duży rozmiar, który marzy sie wszystkim panom, jest tak naprawdę przereklamowany- to najzwyczajniej w świecie boli.
  Z kolei gdyby mi ktoś powiedział, że od korony maleją cycki, to chyba, może zamiast się szczepić, to zamknęłabym się w bunkrze i nie wychodziła pzrez nastęone trzy lata, czy ile by trzeba było! Widać, żeśmy jeszcze młodzi- na razie priorytetem jest wygląd : )

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s