Nakaz aresztowania Putina i biadolący ojczulek.

Międzynarodowy Trybunał Karny wydał nakaz aresztowania Putina, oskarżając go o zbrodnie wojenne. Tylko co z tego skoro ten skurwysyn nigdy przed owym trybunałem nie stanie? Bo trudno mi uwierzyć żeby sam się oddał w ręce sprawiedliwości, albo w jakikolwiek sposób narażał na aresztowanie, a Rasza ot tak nie wyda swojego przywódcy. Jedyna korzyść z tego świstka papieru jest taka, że w końcu ktoś oficjalnie nazwał go zbrodniarzem wojennym i ostatecznie zatrzasnął przed nim drzwi na Europejskie salony, bo sprawiedliwości ten bydlak na ziemskim padole raczej nie zazna. Podobne nakazy powinny zostać wydane w stosunku do reszty jego kompanów, wszystkich tych którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tragedii Ukraińskiego narodu, nie tylko tych pojebów z Kremla, ale wojskowych i propagandystów również.

Natomiast na naszym podwórku ojciec dyrektor po raz kolejny biadoli, że bogaci nie chcą wspierać jego szlachetnych dzieł i apeluje do emerytów, by odłożyli marzenia o zakupie leków na trochę później i ratowali swym ostatnim groszem jego „upadające” imperium. Najbiedniejszy milioner w Polsce, sowicie opłacany z przeróżnych rządowych źródeł ma nie lada zgryz, bo z roku na rok ubywa ciemnoty skorej wysyłać datki, a z czegoś to medialne szambo i wszystkie nie rentowne biznesy utrzymywać przecież trzeba! Na szczęście wybory za pasem i jeśli PiS chce liczyć na głosy dzierlatek w moherowych beretach to musi puścić jakiś grubszy przelew na Toruń! Wybrał by się tata Tadeusz, jak za starych dobrych czasów, po pieniądze do Moskwy, ale w obliczu tego co się dzieje za miedzą jakoś nie wypada 😉

66 myśli na temat “Nakaz aresztowania Putina i biadolący ojczulek.

         1. Takie z TT:

          Arkadiusz Myrcha
          ·
          Mieszkańcy Torunia mają już dość podwyżek za ogrzewanie! Mają dość finansowania biznesu #Rydzyk .
          Jego Geotermia wytwarza bardzo drogie ciepło, które PGE Torun musi odbierać. Kieruję wniosek do
          @NIKgovPL
          o zbadanie tej skandalicznej inwestycji!

          Polubienie

 1. Przyjdzie kostucha i do Władimira Władimirowicza. Miloševič się ukrywał- dorwali go; Hussein? Ukrywał się, a ja do dziś mam przed oczami scenę, jak go wyciągają z jakiegoś kanału..
  Na razie obraz Putina na koniu, z gołym torsem w rozmyślaniach przeplata mi się ze scenami zmarłej kuzynki, zamordowanej w drodze z Kijowa do Tarnopola… ale i tego zbrodniarza dopadnie sprawiedliwość.
  Tak samo i z niejakim Tadeuszem R. będzie. Tego, co nakradł i wyłudził, na tamten świat / mam nadzieję, że do piekła trafi/ nie zabierze.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s